O nás

Firma K A P Neratovice, s. r. o. byla založena roku 1992 původně s registrací pouze na stavební a obchodní činnost. O dva roky později byla rozšířena o řeznickou činnost, výrobu uzenin, pohostinskou činnost a občerstvení. V roce 1996 vybudovala vlastními silami na zelené louce v Neratovicích – Byškovicích JATKY, k nimž po pětiletém intervalu přibyla nová výrobna uzenin.


Díky vstupu ČR do EU se tyto provozy nevyhnuly dalším nákladným změnám, aby zcela vyhovovaly přísným evropským kritériím a na jejichž základě jim následně mohly být přiděleny registrace CZ 665 na provoz jatek a CZ 3413 na provoz výrobny uzenin. Od října roku 2009 získaly provozy rozšíření své registrace CZ 665 ES a CZ 3413 ES o možnost vývozu do zemí Evropské unie.


Obě provozovny jsou pod neustálým veterinárním dohledem. Podnik zcela odpovídá hygienickým a veterinárním požadavkům, které vyžaduje platná legislativa.


Maso v kuchyňské úpravě a kompletní sortiment uzenin dodáváme na svoji vlastní prodejnu masa a uzenin v Neratovicích a také rozvážíme po školách, školkách a malých obchodnících ve Středočeském kraji. Rozvážíme jen české maso! Dále nabízíme na zakázku výrobu obložených mís, masových dortů, uzená selata a kýty na gril apod. dle Vašeho přání.